HR BRAND(em) Konferencia 2022

Események betöltése
Ez az esemény elmúlt.

Megváltoztatjuk egymást – hatás, befolyás, coaching

Ötödik alkalommal rendezzük meg a HR BRAND(em) Konferenciát

Az International Coaching Federation (ICF) Magyar Tagozata ismét egy online olyan szakmai napot szervez, ahol teret ad a HR szakemberek, szervezeti vezetők és a coachok eszmecseréjének, bemutatva a legfrissebb kutatásokat, keretet adva mind a gyakorlati tapasztalatok megvitatásának, mind a tudásátadásnak.

Megállás nélkül változásban vagyunk. Ezt mi, emberek generáljuk, mozgatjuk, folyamatosan reagálva a történésekre, egymásra. Hatunk, befolyásolunk akkor is, ha nem tudjuk, hogy éppen ez történik.

Jacob Levy Moreno az 50-es évek Amerikájában volt pszichiáter, korának fenegyereke. Erősen képviselte a csoport hatóerejét, a cselekvés fontosságát, a kapcsolódások jelentőségét, azt mondta, hogy életünk minősége, a kapcsolataink minősége.

Vajon a szervezetekben, a munkahelyünkön meglévő kapcsolataink minősége, a munkaéletünk minőségét jelentik? Valószínű. A vezetőknek, HR szakembereknek ebben óriási lehetőségük és felelősségük van. Az emberekre gyakorolt konstruktív befolyás, a visszajelzés, kezdeményezés, bátorítás, támogatás, meghallgatás, megkérdezés, a gondolatok megmozdítása, megújulás megteremtése – az együttműködés alapjai. A változás alapjai.

A szervezeti vezetők, HR szakemberek mentorálnak, coacholnak, olyan szervezeti kultúrát alakítanak ki, ahol egymás támogatása, fejlesztése, jólléte, eredményessége közös felelősség.

A HR BRAND(em) Konferencián ezekre a kérdésekre keressük a választ:

• Hogyan hat ma a munkahely az emberi fejlődésre?
  • Hogyan hat ma egy vezető az emberre, csapatra, szervezetre, a világra?
  • Ki és mi befolyásolja ma a szervezetekben dolgozók teljesítményét, fejlődését, jóllétét?
  • Milyen szerepe van a HR szakembereknek a coaching szemlélet alakításában?
  • Mi befolyásolja, mi hozza létre a konstruktív együttműködést?
  • Mi a coaching szerepe ma a szervezetekben?

Arra invitáljuk a kerekasztalok vendégeit, hogy

• Mutassanak be saját elgondolásokat, koncepciókat, tapasztalásokat hatás-befolyás-coaching témában.
  • Ismertessenek saját maguk által megélt vezetői nehézségeket és megoldásokat a kerekasztal beszélgetésen.
  • Kérdezzenek más szervezetből érkező vezetőket, HR szakembereket, coachokat arról, ők hogyan csinálták-csinálják.
  • Adjunk át tudást, tapasztalást, vitassunk meg nézőpontokat, támogassuk egymást különböző szakmai megközelítésekből arról, hogyan változtatjuk meg egymást.

Tavaly több mint 250 vezető, HR szakember és coach vett részt a konferencián. Az elmúlt években pedig közel 500 szervezet képviselte magát a rendezvényen.

Idén is várunk, szakmázzunk együtt!

Helyszín: Online (Zoom)
Időpont: 2022. március 30.

A rendezvény nyitott minden érdeklődő számára!

Jegy típusa Ár
ICF Magyar Tagozata tag 10 000 Ft
Felsőoktatási hallgató és coachképzésen résztvevő 10 000 Ft
MCSZ-tag 15 000 Ft
Vállalati résztvevő ICF tag meghívására 15 000 Ft
Normál ár 25 000 Ft

A részvételi díjak bruttóban értendők (0% áfa)
A rendezvényről felvétel készül, melyet a jegyet vásárlók számára utólag rendelkezésre bocsátunk.

Kérjük, feltétlenül regisztrálj az esemény előtt legalább 48 órával, mert azután sajnos nem tudunk elfogadni több jelentkezést! A Zoom meetingre a linket a regisztrálók az eseményt megelőző 24 órában kapják meg.

Dátum:
2022.03.30.